Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Dehydrator
(view source)
Revision as of 11:28, 20 March 2024
79 bytes added
,
20 March
m
added raisins line
Line 24:
Line 24:
|{{Description|dried fruit}}
|{{Description|dried fruit}}
|5 of Any [[Fruit|Fruit]]
|5 of Any [[Fruit|Fruit]]
+
|{{Duration|24h}}
+
|-
+
|[[Raisins]]
+
|{{Description|raisins}}
+
|5 [[Grape|Grapes]]
|{{Duration|24h}}
|{{Duration|24h}}
|}
|}
Schevve
56
edits