Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Demetrius
(view source)
Revision as of 18:24, 27 March 2016
No change in size
,
18:24, 27 March 2016
→Schedule
Line 179:
Line 179:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|04:00 PM
+
|At fountain.
|-
|-
|8:00 PM
|8:00 PM
|Arrives [[Carpenter's Shop|home]].
|Arrives [[Carpenter's Shop|home]].
−
|-
−
|04:00 PM
−
|At fountain.
|}
|}
|}
|}
Malo
7
edits