Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Demetrius
(view source)
Revision as of 17:48, 18 October 2016
35 bytes added
,
17:48, 18 October 2016
m
no edit summary
Line 190:
Line 190:
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 85%;" | Location
! style="width: 85%;" | Location
+
|-
+
|12:40 PM
+
|Arrives at fountain.
|-
|-
|04:00 PM
|04:00 PM
MoreOfABookGirl
7
edits