Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Dragon Tooth
(view source)
Revision as of 14:22, 22 December 2020
202 bytes added
,
14:22, 22 December 2020
→Recipes
Line 17:
Line 17:
!Ingredients
!Ingredients
!Recipe Source
!Recipe Source
+
|-
+
|[[File:Warp Totem Island.png|center]]
+
|[[Warp Totem: Island]]
+
|{{Description|Warp Totem: Island}}
+
|{{name|Hardwood|5}}{{name|Dragon Tooth|1}}{{name|Ginger|1}}
+
|[[Volcano Dwarf]] for {{price|10000}}
|-
|-
|[[File:Island Obelisk.png|48px|center]]
|[[File:Island Obelisk.png|48px|center]]
Toleda
140
edits