Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elliott
(view source)
Revision as of 19:31, 16 March 2016
46 bytes added
,
19:31, 16 March 2016
→Schedule
Line 175:
Line 175:
|1:30 PM
|1:30 PM
|Heads inside house.
|Heads inside house.
+
|-
+
|3:00 PM
+
|Leaves house and walks to bridge
|-
|-
|5:00 PM
|5:00 PM
Servoret
48
edits