Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Fish Shop
(view source)
Revision as of 05:20, 14 July 2021
172 bytes added
,
05:20, 14 July 2021
no edit summary
Line 109:
Line 109:
|-
|-
|{{name|Small Fish Tank|link=Small Fish Tank}}
|{{name|Small Fish Tank|link=Small Fish Tank}}
+
|{{Description|furniture}}
+
|data-sort-value="500"|{{price|500}}
+
|data-sort-value="0000" style="text-align: center;"|N/A
+
|-
+
|{{name|Modern Fish Tank|link=Modern Fish Tank}}
|{{Description|furniture}}
|{{Description|furniture}}
|data-sort-value="500"|{{price|500}}
|data-sort-value="500"|{{price|500}}
Estolfo
28
edits