Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Fish Shop
(view source)
Revision as of 00:52, 5 February 2022
150 bytes removed
,
00:52, 5 February 2022
→Stock
Line 107:
Line 107:
|-
|-
|{{name|Small Fish Tank}}
|{{name|Small Fish Tank}}
−
|{{Description|furniture}}
−
|data-sort-value="500"|{{price|500}}
−
|data-sort-value="0000" style="text-align: center;"|N/A
−
|-
−
|{{name|Modern Fish Tank}}
|{{Description|furniture}}
|{{Description|furniture}}
|data-sort-value="500"|{{price|500}}
|data-sort-value="500"|{{price|500}}
Squigs44
18
edits