Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 22:29, 28 April 2016
124 bytes added
,
22:29, 28 April 2016
m
→Tables
Line 271:
Line 271:
|}
|}
−
==Tables==
+
[[File:Example.jpg]]
==Tables==
{| class="wikitable sortable" id="roundedborder"
{| class="wikitable sortable" id="roundedborder"
!Image
!Image
Line 429:
Line 429:
|[[Carpenter's Shop]]
|[[Carpenter's Shop]]
|{{Price|1250}}
|{{Price|1250}}
+
|-
+
|[[File:Winter End Table.png|24px|center]]
+
|[[Winter End Table]]
+
|[[Traveling Cart]]
+
|{{Price|1750}}
|-
|-
|[[File:Neolithic Table.png|32px|center]]
|[[File:Neolithic Table.png|32px|center]]
Philosopher
1
edit