Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 18:59, 11 December 2019
No change in size
,
18:59, 11 December 2019
→Rugs
Line 337:
Line 337:
|-
|-
|{{name|Red Rug|size=64}} ||data-sort-value="1000"|{{Price|1000}} ||data-sort-value="0250"|{{tprice|furniture}} ||3 x 2
|{{name|Red Rug|size=64}} ||data-sort-value="1000"|{{Price|1000}} ||data-sort-value="0250"|{{tprice|furniture}} ||3 x 2
+
|-
+
|{{name|Monster Rug|size=64}} ||N/A ||N/A ||2 x 2
|}
|}
|style="vertical-align: top;"|
|style="vertical-align: top;"|
Line 358:
Line 360:
|-
|-
|{{name|Fruit Salad Rug|size=64}} ||N/A ||N/A ||3 x 2
|{{name|Fruit Salad Rug|size=64}} ||N/A ||N/A ||3 x 2
−
|-
−
|{{name|Monster Rug|size=64}} ||N/A ||N/A ||2 x 2
|-
|-
|}
|}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,853
edits