Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Gold Bar
(view source)
Revision as of 10:42, 29 November 2019
100 bytes added
,
10:42, 29 November 2019
add
Gold Trash Can
Line 44:
Line 44:
|[[Watering Cans|Gold Watering Can]]
|[[Watering Cans|Gold Watering Can]]
|{{price|10000}}
|{{price|10000}}
+
|{{name|Gold Bar|5}}
+
|-
+
|[[File:Trash Can Gold.png]]
+
|[[Trash Cans|Gold Trash Can]]
+
|{{price|5000}}
|{{name|Gold Bar|5}}
|{{name|Gold Bar|5}}
|}
|}
Spaceeinstein
604
edits