Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Haley
(view source)
Revision as of 18:30, 28 March 2016
33 bytes added
,
18:30, 28 March 2016
→Schedule
Line 463:
Line 463:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|10:30 am
+
|Gets up from bed.
|-
|-
|1:40 pm
|1:40 pm
−
|In kitchen
+
|In kitchen
.
|}
|}
Birnakhc
15
edits