Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Haley
(view source)
Revision as of 12:18, 30 June 2016
31 bytes added
,
12:18, 30 June 2016
m
→Schedule
Line 451:
Line 451:
|11:00 AM
|11:00 AM
|In her Room.
|In her Room.
+
|-
+
|12:00 AM
+
|Goes to Kitchen.
|-
|-
|5:10 PM
|5:10 PM
Heetee
5
edits