Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Harvey
(view source)
Revision as of 07:15, 29 March 2024
88 bytes added
,
29 March
m
→Dislike
Line 664:
Line 664:
|[[Cooking]]
|[[Cooking]]
|{{name|Wheat Flour|1}}{{name|Sugar|1}}{{name|Egg|1}}
|{{name|Wheat Flour|1}}{{name|Sugar|1}}{{name|Egg|1}}
+
|-
+
|[[File:Clam.png|center]]
+
|[[Clam]]
+
|{{Description|Clam}}
+
|[[Foraging]],[[Crab Pot]]
|-
|-
|[[File:Cookie.png|center]]
|[[File:Cookie.png|center]]
Uzkost
16
edits