Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Immunity
(view source)
Revision as of 17:29, 12 January 2020
200 bytes added
,
17:29, 12 January 2020
no edit summary
Line 45:
Line 45:
|[[Genie Shoes]]
|[[Genie Shoes]]
|{{name|Defense|+1}}{{name|Immunity|+6}}
|{{name|Defense|+1}}{{name|Immunity|+6}}
+
|-
+
|[[File:Leprechaun Shoes.png]]
+
|[[Leprechaun Shoes]]
+
|{{name|Defense|+2}}{{name|Immunity|+1}}
+
|-
+
|[[File:Emily's Magic Boots.png]]
+
|[[Emily's Magic Boots]]
+
|{{name|Defense|+4}}{{name|Immunity|+4}}
|-
|-
|}
|}
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,338
edits