Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Kent
(view source)
Revision as of 11:16, 8 April 2016
137 bytes added
,
11:16, 8 April 2016
no edit summary
Line 563:
Line 563:
'''[[Social#Universal_Hates|Universal Hates]]'''
'''[[Social#Universal_Hates|Universal Hates]]'''
−
−
'''[[Animals|All Milk]]'''
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Line 578:
Line 576:
|[[Cooking]]
|[[Cooking]]
|{{name|Fish|1}}
|{{name|Fish|1}}
+
|-
+
|[[File:Milk.png]]
+
|'''[[Animals#Barn Animals|All Milk]]'''
+
|Milk • Large Milk • Goat Milk • L. Goat Milk
+
|[[Animals#Cows|Cow]] • [[Animals#Goat|Goat]]
+
|
|-
|-
|[[File:Maki Roll.png]]
|[[File:Maki Roll.png]]
Julzilla
2
edits