Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Kent
(view source)
Revision as of 07:46, 2 July 2016
No change in size
,
07:46, 2 July 2016
m
→Good
Line 463:
Line 463:
!Source
!Source
!Ingredients/Cost
!Ingredients/Cost
−
|-
−
|[[File:Maki Roll.png]]
−
|[[Maki Roll]]
−
|Fish and rice wrapped in seaweed.
−
|[[Cooking]]
−
|{{name|Fish|1}}
−
{{name|Seaweed|1}}
−
{{name|Rice|1}}
|-
|-
|[[File:Beer.png]]
|[[File:Beer.png]]
Line 511:
Line 503:
|[[Crops#Kale|Farming]] - [[Spring]]
|[[Crops#Kale|Farming]] - [[Spring]]
|
|
+
|-
+
|[[File:Maki Roll.png]]
+
|[[Maki Roll]]
+
|Fish and rice wrapped in seaweed.
+
|[[Cooking]]
+
|{{name|Fish|1}}
+
{{name|Seaweed|1}}
+
{{name|Rice|1}}
|-
|-
|[[File:Mayonnaise.png]]
|[[File:Mayonnaise.png]]
Cosmaline
159
edits