Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leo
(view source)
Revision as of 16:30, 15 May 2022
96 bytes added
,
16:30, 15 May 2022
→Dislike
Line 648:
Line 648:
|{{Description|Leek}}
|{{Description|Leek}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
+
|-
+
|[[File:Life_Elixir.png|center]]
+
|[[Life Elixir]]
+
|{{Description|Life Elixir}}
+
|[[Crafting]]
|-
|-
|[[File:Magma Cap.png|center]]
|[[File:Magma Cap.png|center]]
Brookesdv
2
edits