Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leo
(view source)
Revision as of 00:39, 25 December 2020
92 bytes added
,
00:39, 25 December 2020
no edit summary
Line 170:
Line 170:
|{{Description|Nautilus Shell}}
|{{Description|Nautilus Shell}}
|[[Foraging]]
|[[Foraging]]
+
|-
+
|[[File:Quartz.png|center]]
+
|[[Quartz]]
+
|{{Description|Quartz}}
+
|[[Foraging]] - Mines
+
|}
|-
|-
|[[File:Rainbow Shell.png|center]]
|[[File:Rainbow Shell.png|center]]
Ufd4376
55
edits