Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Lewis
(view source)
Revision as of 08:08, 7 April 2016
93 bytes added
,
08:08, 7 April 2016
→Worst
Line 635:
Line 635:
!Description
!Description
!Source
!Source
+
|-
+
|[[File:Nautilus_Shell.png]]
+
|[[Nautilus Shell]]
+
|An ancient shell.
+
|[[Varies|Varies]]
+
|-
|-
|-
|[[File:Stone.png]]
|[[File:Stone.png]]
KwwB
6
edits