Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Lewis
(view source)
Revision as of 04:38, 24 January 2018
67 bytes added
,
04:38, 24 January 2018
m
→Schedule
Line 179:
Line 179:
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 85%;" | Location
! style="width: 85%;" | Location
+
|-
+
|9:00 AM
+
| Inside [[Mayor's Manor|home]] and stands in kitchen.
|-
|-
|5:30 PM
|5:30 PM
Stompingelephants
1
edit