Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Lewis
(view source)
Revision as of 00:53, 24 September 2021
40 bytes added
,
00:53, 24 September 2021
no edit summary
Line 471:
Line 471:
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 15%;" | Time
! style="width: 85%;" | Location
! style="width: 85%;" | Location
+
|-
+
|11:30 AM
+
|Arrives at Marnie's house
|-
|-
|5:20 PM
|5:20 PM
Autofriction
2
edits