Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Maru
(view source)
Revision as of 10:04, 7 March 2016
No change in size
,
10:04, 7 March 2016
→Good
Line 550:
Line 550:
!Source
!Source
!Ingredients
!Ingredients
+
|-
+
||[[File:Pizza.png]]
+
|Pizza
+
|It's popular for all the right reasons.
+
|[[The Saloon]]
+
[[Cooking]]
+
|{{name|Wheat Flour|1}}
+
{{name|Tomato|1}}
+
{{name|Cheese|1}}
|-
|-
|[[File:Quartz.png]]
|[[File:Quartz.png]]
Line 592:
Line 601:
|[[Minerals#Refined|Minerals]] - [[Furnace]]
|[[Minerals#Refined|Minerals]] - [[Furnace]]
|
|
−
|-
−
||[[File:Pizza.png]]
−
|Pizza
−
|It's popular for all the right reasons.
−
|[[The Saloon]]
−
[[Cooking]]
−
|{{name|Wheat Flour|1}}
−
{{name|Tomato|1}}
−
{{name|Cheese|1}}
|-
|-
|[[File:Sweet_Pea.png]]
|[[File:Sweet_Pea.png]]
Bitter
109
edits