Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Radioactive Ore
(view source)
Revision as of 13:45, 29 December 2020
180 bytes added
,
13:45, 29 December 2020
→Added Magic Bait
Line 29:
Line 29:
|{{name|Radioactive Ore|1}}{{name|Bone Fragment|3}}{{name|Solar Essence|1}}
|{{name|Radioactive Ore|1}}{{name|Bone Fragment|3}}{{name|Solar Essence|1}}
|Purchased from Qi Gem Shop for 30 [[Qi Gem|Qi Gems]]
|Purchased from Qi Gem Shop for 30 [[Qi Gem|Qi Gems]]
+
|-
+
|[[File:Magic Bait.png|center]]
+
|[[Magic Bait]]
+
|{{Description|Magic Bait}}
+
|{{name|Radioactive Ore|1}}{{name|Bug Meat|3}}
+
|Purchased from Qi Gem Shop for 20 [[Qi Gem|Qi Gems]]
|-
|-
|}
|}
Rain
67
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version