Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Red Cabbage
(view source)
Revision as of 05:08, 3 May 2016
No change in size
,
05:08, 3 May 2016
m
no edit summary
Line 58:
Line 58:
!Ingredients
!Ingredients
!Recipe From
!Recipe From
+
|-
+
|[[File:Coleslaw.png]]
+
|[[Coleslaw]]
+
|It's light, fresh and very healthy.
+
|{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Vinegar|1}}{{name|Mayonnaise|1}}
+
|[[Cooking Channel]]
|-
|-
|[[File:Fish Taco.png]]
|[[File:Fish Taco.png]]
Line 70:
Line 76:
|{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Radish|1}}
|{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Radish|1}}
|[[Emily]] - 8+ Hearts
|[[Emily]] - 8+ Hearts
−
|-
−
|[[File:Coleslaw.png]]
−
|[[Coleslaw]]
−
|It's light, fresh and very healthy.
−
|{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Vinegar|1}}{{name|Mayonnaise|1}}
−
|[[Cooking Channel]]
|-
|-
|}
|}
{{NavboxCrop}}[[Category:Summer crops]]
{{NavboxCrop}}[[Category:Summer crops]]
Cosmaline
159
edits