Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Rhubarb Seeds
(view source)
Revision as of 21:49, 20 February 2017
3 bytes added
,
21:49, 20 February 2017
→Stages
:
template:quality for normal quality
Line 33:
Line 33:
|[[File:Rhubarb Stage 6.png|center|link=]]
|[[File:Rhubarb Stage 6.png|center|link=]]
|
|
−
{|
+
{|
style="text-align: left;"
−
|
[[File:
Rhubarb
.png
|
32px
|
link=]]
+
|
{{Quality|
Rhubarb||
32}}
|{{Price|220}}
|{{Price|220}}
|-
|-
Line 43:
Line 43:
|{{Price|330}}
|{{Price|330}}
|}
|}
−
| rowspan=2 style="width:120px; text-align:left;"
|
+
| rowspan=2 style="width:120px; text-align:left;"|{{name|Rhubarb Pie}}
−
{|
−
|-
−
|
−
|{{name|Rhubarb Pie}
}
−
|
}
|-
|-
|2 Days
|2 Days
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,955
edits