Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Roe
(view source)
Revision as of 04:26, 27 December 2020
2 bytes added
,
04:26, 27 December 2020
m
no edit summary
Line 203:
Line 203:
|data-sort-value="140"| [[File:Blue_Roe.png|24px|link=]] {{price|140}}
|data-sort-value="140"| [[File:Blue_Roe.png|24px|link=]] {{price|140}}
|data-sort-value="280"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|280}}
|data-sort-value="280"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|280}}
+
|-
+
|data-sort-value="Stingray"| {{name|Stingray}}
+
|data-sort-value="120"| [[File:Brown_Roe.png|24px|link=]] {{price|120}}
+
|data-sort-value="336"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|336}}
|-
|-
|data-sort-value="Stonefish"| {{name|Stonefish}}
|data-sort-value="Stonefish"| {{name|Stonefish}}
Line 219:
Line 223:
|data-sort-value="155"| [[File:Purple_Roe.png|24px|link=]] {{price|155}}
|data-sort-value="155"| [[File:Purple_Roe.png|24px|link=]] {{price|155}}
|data-sort-value="310"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|310}}
|data-sort-value="310"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|310}}
−
|-
−
|data-sort-value="Stingray"| {{name|Stingray}}
−
|data-sort-value="67"| [[File:Brown_Roe.png|24px|link=]] {{price|67}}
−
|data-sort-value="134"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|336}}
|-
|-
|data-sort-value="Tiger Trout"| {{name|Tiger Trout}}
|data-sort-value="Tiger Trout"| {{name|Tiger Trout}}
Stratow
4
edits