Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Roe
(view source)
Revision as of 04:25, 27 December 2020
No change in size
,
04:25, 27 December 2020
m
no edit summary
Line 219:
Line 219:
|data-sort-value="155"| [[File:Purple_Roe.png|24px|link=]] {{price|155}}
|data-sort-value="155"| [[File:Purple_Roe.png|24px|link=]] {{price|155}}
|data-sort-value="310"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|310}}
|data-sort-value="310"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|310}}
+
|-
+
|data-sort-value="Stingray"| {{name|Stingray}}
+
|data-sort-value="67"| [[File:Brown_Roe.png|24px|link=]] {{price|67}}
+
|data-sort-value="134"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|336}}
|-
|-
|data-sort-value="Tiger Trout"| {{name|Tiger Trout}}
|data-sort-value="Tiger Trout"| {{name|Tiger Trout}}
Line 243:
Line 247:
|data-sort-value="67"| [[File:Orange_Roe.png|24px|link=]] {{price|67}}
|data-sort-value="67"| [[File:Orange_Roe.png|24px|link=]] {{price|67}}
|data-sort-value="134"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|134}}
|data-sort-value="134"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|134}}
−
|-
−
|data-sort-value="Woodskip"| {{name|Stingray}}
−
|data-sort-value="67"| [[File:Brown_Roe.png|24px|link=]] {{price|67}}
−
|data-sort-value="134"| [[File:Aged Roe.png|24px|link=]] {{price|336}}
|}
|}
==Gifting==
==Gifting==
Stratow
4
edits