Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Sam
(view source)
Revision as of 07:48, 29 March 2024
110 bytes added
,
29 March
m
→Neutral
Line 700:
Line 700:
|-
|-
| [[File:Sam.png|48px|center]]
| [[File:Sam.png|48px|center]]
−
| colspan="3"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Neutrals|Universal Neutrals]]'''</li><li>'''All [[Fruits|Fruit]]''' ''(except [[Cactus Fruit]], [[Fruit Trees|Fruit Tree Fruit]], & [[Salmonberry]])''</li><li>'''All Milk'''</li></ul>
+
| colspan="3"| <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Neutrals|Universal Neutrals]]'
'' ''(except [[Clam]])
''</li><li>'''All [[Fruits|Fruit]]''' ''(except [[Cactus Fruit]], [[Fruit Trees|Fruit Tree Fruit]], & [[Salmonberry]])''</li><li>'''All Milk'''</li></ul>
|}
|}
Line 719:
Line 719:
|{{Description|Chanterelle}}
|{{Description|Chanterelle}}
|[[Foraging]] - [[Fall]]
|[[Foraging]] - [[Fall]]
+
|-
+
|[[File:Clam.png|center]]
+
|[[Clam]]
+
|{{Description|Clam}}
+
|[[Foraging]],[[Crab Pot]]
|-
|-
|[[File:Common Mushroom.png|center]]
|[[File:Common Mushroom.png|center]]
Uzkost
16
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version