Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sam
(view source)
Revision as of 18:53, 7 January 2020
96 bytes removed
,
18:53, 7 January 2020
m
Undo - parsnip already covered as "all vegetables"
Line 703:
Line 703:
|{{Description|Morel}}
|{{Description|Morel}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
−
|-
−
|[[File:Parsnip.png|center]]
−
|[[Parsnip]]
−
|{{Description|Parsnip}}
−
|[[Farming]] - [[Spring]]
|-
|-
|[[File:Purple Mushroom.png|center]]
|[[File:Purple Mushroom.png|center]]
Geekgirl101
7
edits