Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Shane
(view source)
Revision as of 04:03, 5 June 2020
55 bytes added
,
04:03, 5 June 2020
m
→Schedule
Line 320:
Line 320:
|7:00 AM
|7:00 AM
|At [[Marnie's Ranch]]
|At [[Marnie's Ranch]]
+
|-
+
|11:00 AM
+
|Leaves the kitchen to head to his room.
|-
|-
|3:00 PM
|3:00 PM
Rissa
3
edits