Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Retro Catalogue
(view source)
Revision as of 09:14, 24 March 2024
45 bytes added
,
24 March
→Available Furniture
Line 70:
Line 70:
|-
|-
|{{name|'UFO'|size=48}}
|{{name|'UFO'|size=48}}
+
|-
+
|{{name|Decorative Retro Door|size=96}}
|-
|-
|}
|}
Rogue.toast
634
edits