Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Wood
(view source)
Revision as of 08:36, 26 March 2024
151 bytes added
,
26 March
Add Big Chest
Line 174:
Line 174:
|{{name|Wood|50}}
|{{name|Wood|50}}
|''Starter''
|''Starter''
+
|-
+
|[[File:Big Chest.png|center]]
+
|[[Big Chest]]
+
|{{Description|Big Chest}}
+
|{{name|Wood|120}}{{name|Copper|2}}
+
|[[Carpenter's Shop]] ({{price|5000}})
|-
|-
|[[File:Scarecrow.png|center]]
|[[File:Scarecrow.png|center]]
YuvixAdun
854
edits