Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Crafting
(view source)
Revision as of 14:00, 26 March 2024
195 bytes added
,
26 March
Add sonar bobber
Line 470:
Line 470:
|{{Description|Trap Bobber}}
|{{Description|Trap Bobber}}
|{{name|Copper Bar|1}}{{name|Sap|10}}
|{{name|Copper Bar|1}}{{name|Sap|10}}
+
|[[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Fishing]] Level 6
+
|-
+
|[[File:Sonar Bobber.png|center]]
+
|[[Sonar Bobber]]
+
|{{Description|Sonar Bobber}}
+
|{{name|Iron Bar|1}}{{name|Refined Quartz|2}}
|[[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Fishing]] Level 6
|[[File:Fishing Skill Icon.png|24px|link=]] [[Fishing]] Level 6
|-
|-
YuvixAdun
854
edits