Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leo
(view source)
Revision as of 19:04, 9 April 2024
102 bytes removed
,
9 April
m
→Like
:
rainbow shell is a universal like now
Line 570:
Line 570:
|{{Description|Quartz}}
|{{Description|Quartz}}
|[[Minerals#Foraged Minerals|Foraging]] - [[The Mines|Mines]]
|[[Minerals#Foraged Minerals|Foraging]] - [[The Mines|Mines]]
−
|-
−
|[[File:Rainbow Shell.png|center]]
−
|[[Rainbow Shell]]
−
|{{Description|Rainbow Shell}}
−
|[[Foraging]]
|-
|-
|[[File:Sea Urchin.png|center]]
|[[File:Sea Urchin.png|center]]
DrDeanDingleman
376
edits