Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leah
(view source)
Revision as of 07:29, 26 February 2018
103 bytes added
,
07:29, 26 February 2018
m
Reverted edits by
ChiliDePatty
(
talk
) to last revision by
CitizenOfTheValley
Line 458:
Line 458:
| {{name|Poppy|1}}{{name|Wheat Flour|1}}{{name|Sugar|1}}
| {{name|Poppy|1}}{{name|Wheat Flour|1}}{{name|Sugar|1}}
|-
|-
−
| [[File:
Oyster
.png|center]]
+
| [[File:
Salad
.png|center]]
−
| [[
Oyster
]]
+
| [[
Salad
]]
−
| A healthy
oyster
.
+
| A healthy
garden salad
.
−
|
+
|
[[Cooking]]<br />[[The Stardrop Saloon]]
+
| {{name|Leek|1}}{{name|Dandelion|1}}{{name|Vinegar|1}}
+
|-
| [[File:Stir Fry.png|center]]
| [[File:Stir Fry.png|center]]
| [[Stir Fry]]
| [[Stir Fry]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,716
edits