Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:MainLinks
(view source)
Revision as of 01:26, 25 January 2019
239 bytes added
,
01:26, 25 January 2019
m
no edit summary
Line 31:
Line 31:
| class="version_number_right" |Computer version:
| class="version_number_right" |Computer version:
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.33 (Updated January 8, 2019)]]'''
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.33 (Updated January 8, 2019)]]'''
+
|-
+
| class="version_number_right" |
+
| class="version_number_left" |'''[[Version_History|1.3.35 (Updated January 24, 2019)]] ([https://www.reddit.com/r/StardewValley/comments/ajf8jd/beta_branch_v1335_bugsdiscussion_new_languages/ Beta])'''
|-
|-
| class="version_number_right" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
| class="version_number_right" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
Katzeus
Administrators
5,025
edits