Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Shed
(view source)
Revision as of 00:31, 3 December 2019
238 bytes added
,
00:31, 3 December 2019
no edit summary
Line 11:
Line 11:
|-
|-
!colspan="4" id="infoboxsection"|Information
!colspan="4" id="infoboxsection"|Information
+
|-
+
!id="infoboxsection"|Description
+
|style="border-right: 1px solid #8DCAF0; width: 130px; line-height: 1.5;"|''{{Description|Shed}}''
+
|style="border-right: 1px solid #8DCAF0; width: 130px; line-height: 1.5;"|''{{Description|Big Shed}}''
|-
|-
!id="infoboxsection" style="text-align:right;"|Upgrades From
!id="infoboxsection" style="text-align:right;"|Upgrades From
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,686
edits