Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Stardew Valley Fair
(view source)
Revision as of 22:16, 21 March 2024
106 bytes added
,
21 March
→Fixed Stock
Line 716:
Line 716:
|{{Description|Stardrop}}
|{{Description|Stardrop}}
|{{Price|2000|Token}}
|{{Price|2000|Token}}
+
|-
+
|[[File:Prize Ticket.png|center]]
+
|[[Prize Ticket]]
+
|{{Description|Prize Ticket}}
+
|{{price|500|Token}}
|-
|-
|[[File:Light Green Rug.png|center]]
|[[File:Light Green Rug.png|center]]
Aech
12
edits