Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Stone
(view source)
Revision as of 08:30, 26 March 2024
177 bytes added
,
26 March
Add big stone chest
Line 196:
Line 196:
|{{name|Stone|50}}
|{{name|Stone|50}}
|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Robin]] ([[Quests#Robin's Resource Rush|Special Order]])
|[[File:Robin Icon.png|24px|link=]] [[Robin]] ([[Quests#Robin's Resource Rush|Special Order]])
+
|-
+
|[[File:Big Stone Chest.png|center]]
+
|[[Big Stone Chest]]
+
|{{Description|Big Stone Chest}}
+
|{{name|Stone|250}}
+
|[[File:Dwarf Icon.png|24px|link=]] [[Dwarf]] ({{price|5000}})
|-
|-
|[[File:Thorns Ring.png|center]]
|[[File:Thorns Ring.png|center]]
YuvixAdun
854
edits