Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Strawberry
(view source)
Revision as of 14:13, 19 April 2024
23 bytes added
,
19 April
Fixing Spr 15 Planting Table
Line 257:
Line 257:
| || || || || || || style="height:50px;" |
| || || || || || || style="height:50px;" |
|-
|-
−
| || || || || || ||
+
| || || || || || ||
style="height:50px;" |
+
|-
|[[File:Strawberry Stage 1.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 1.png|center|link=]]
−
|-
|[[File:Strawberry Stage 2.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 2.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 3.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 3.png|center|link=]]
Line 266:
Line 266:
|[[File:Strawberry Stage 4.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 4.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 5.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 5.png|center|link=]]
+
|-
|[[File:Strawberry Stage 5.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 5.png|center|link=]]
−
|-
|[[File:Strawberry.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 5.png|center|link=]]
|[[File:Strawberry Stage 5.png|center|link=]]
TheIgle
6
edits