Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:MainLinks
(view source)
Revision as of 17:09, 10 August 2018
197 bytes added
,
17:09, 10 August 2018
1.3.28
Line 14:
Line 14:
| style="text-align:right;" |Computer version:
| style="text-align:right;" |Computer version:
| style="text-align:left;" |'''[[Version_History|1.3.27 (Updated August 1st, 2018)]]'''
| style="text-align:left;" |'''[[Version_History|1.3.27 (Updated August 1st, 2018)]]'''
+
|-
+
|
+
|'''[[Version History|1.3.28 (Updated August 10, 2018)]]''' '''[https://community.playstarbound.com/threads/stardew-valley-multiplayer-known-issues-fixes.147892/page-4#post-3301807 (Beta)]'''
|-
|-
| style="text-align:right;" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=|alt=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
| style="text-align:right;" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=|alt=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,900
edits