Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:NavboxArtisanGoods
(view source)
Revision as of 13:08, 20 March 2024
115 bytes added
,
20 March
no edit summary
Line 25:
Line 25:
! [[Preserves Jar]]
! [[Preserves Jar]]
|[[Aged Roe]] • [[Caviar]] • [[Jellies and Pickles]]
|[[Aged Roe]] • [[Caviar]] • [[Jellies and Pickles]]
+
|-
+
! [[Fish Smoker]]
+
|[[Smoked Fish]]
+
|-
+
! [[Dehydrator]]
+
|[[Dried Mushrooms]] • [[Dried Fruit]] • [[Raisins]]
|-
|-
!Misc
!Misc
Softwareupdate
133
edits