Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:NavboxArtisanGoods
(view source)
Revision as of 03:02, 15 January 2017
102 bytes added
,
03:02, 15 January 2017
added cask
Line 4:
Line 4:
! [[Bee House]]
! [[Bee House]]
|[[Honey]]
|[[Honey]]
+
|-
+
! [[Cask]]
+
|[[Beer]] • [[Cheese]] • [[Goat Cheese]] • [[Mead]] • [[Pale Ale]] • [[Wine]]
|-
|-
! [[Cheese Press]]
! [[Cheese Press]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
106,033
edits