Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:NavboxFish
(view source)
Revision as of 16:11, 2 April 2016
47 bytes added
,
16:11, 2 April 2016
no edit summary
Line 19:
Line 19:
!Sewer
!Sewer
|[[Carp]] • [[Mutant Carp]]
|[[Carp]] • [[Mutant Carp]]
+
|-
+
!Desert
+
|[[Sandfish]] • [[Scorpion Carp]]
|-
|-
!Mine
!Mine
Samutz
1,072
edits