Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:Talkheader/doc
(view source)
Revision as of 20:45, 6 April 2017
156 bytes removed
,
20:45, 6 April 2017
no mediawiki pages
Line 24:
Line 24:
|<nowiki>{{Talkheader|file}}</nowiki>
|<nowiki>{{Talkheader|file}}</nowiki>
|[[:Category:File talk pages]]
|[[:Category:File talk pages]]
−
|- style="background:#DFDBC3;color:black;font-size: 11px;text-align:center;"
−
|<nowiki>{{Talkheader|MediaWiki}}</nowiki>
−
|[[:Category:MediaWiki talk pages]]
|- style="background:#DFDBC3;color:black;font-size: 11px;text-align:center;"
|- style="background:#DFDBC3;color:black;font-size: 11px;text-align:center;"
|<nowiki>{{Talkheader|template}}</nowiki>
|<nowiki>{{Talkheader|template}}</nowiki>
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
105,833
edits