Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Weapons
(view source)
Revision as of 04:38, 10 March 2016
1 byte added
,
04:38, 10 March 2016
| -/350g
Line 139:
Line 139:
|18-35
|18-35
|Rare fishing drop.
|Rare fishing drop.
−
|-/350g
+
| -/350g
|-
|-
|[[File:Obsidian_Edge.png]]
|[[File:Obsidian_Edge.png]]
Siggggg
4
edits