Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Museum
(view source)
Revision as of 05:42, 1 March 2016
67 bytes added
,
05:42, 1 March 2016
→Donation Rewards
Line 36:
Line 36:
|-
|-
| 40 || [[File:Rarecrow-8.png]] Rarecrow (No8)
| 40 || [[File:Rarecrow-8.png]] Rarecrow (No8)
+
|-
+
| 41 || [[File:Sekeleton-furniture.png]] [[Furniture|Skeleton]]
|-
|-
| 60 || Rusty Key (Delivers to you next day)
| 60 || Rusty Key (Delivers to you next day)
Carrotte
50
edits