Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Crafting
(view source)
Revision as of 23:51, 22 December 2020
89 bytes added
,
23:51, 22 December 2020
Added 1.5 items
Line 680:
Line 680:
|{{name|Wood|40}}{{name|Copper Bar|2}}
|{{name|Wood|40}}{{name|Copper Bar|2}}
|[[File:Foraging Skill Icon.png|24px|link=]] [[Foraging]] Level 3
|[[File:Foraging Skill Icon.png|24px|link=]] [[Foraging]] Level 3
+
|-
+
|[[File:Heavy Tapper.png|center]]
+
|[[Heavy Tapper]]
+
|{{Description|Heavy Tapper}}
+
|
+
|
|-
|-
|[[File:Worm Bin.png|center]]
|[[File:Worm Bin.png|center]]
TheElm
624
edits