Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Crafting
(view source)
Revision as of 17:10, 27 December 2020
178 bytes added
,
17:10, 27 December 2020
m
Adding Rustic Plank Flooring
Line 349:
Line 349:
|{{name|Wood|1}}
|{{name|Wood|1}}
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|100}}
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|100}}
+
|-
+
|[[File:Rustic Plank Floor.png|center]]
+
|[[Rustic Plank Floor]]
+
|{{Description|Rustic Plank Floor}}
+
|{{name|Wood|1}}
+
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|200}}
|-
|-
|[[File:Straw Floor.png|center]]
|[[File:Straw Floor.png|center]]
Line 378:
Line 384:
|{{Description|Stone Walkway Floor}}
|{{Description|Stone Walkway Floor}}
|{{name|Stone|1}}
|{{name|Stone|1}}
−
|[[Carpenter's Shop]]
+
|[[Carpenter's Shop]]
for {{price|200}}
|-
|-
|[[File:Brick Floor.png|center]]
|[[File:Brick Floor.png|center]]
Altaelia
5
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version