Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Bundles
(view source)
Revision as of 05:43, 28 December 2020
316 bytes added
,
05:43, 28 December 2020
→Pantry Remixed
Line 895:
Line 895:
|-
|-
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Green Bean|gold|24}}</td><td> [[Green Bean]]</td><td> (5)</td></tr></table>
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Green Bean|gold|24}}</td><td> [[Green Bean]]</td><td> (5)</td></tr></table>
+
| colspan="2" | Gold quality [[Spring]] [[Crops]]
+
|-
+
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Potato|gold|24}}</td><td> [[Potato]]</td><td> (5)</td></tr></table>
| colspan="2" | Gold quality [[Spring]] [[Crops]]
| colspan="2" | Gold quality [[Spring]] [[Crops]]
|-
|-
Line 902:
Line 905:
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Hot Pepper|gold|24}}</td><td> [[Hot Pepper]]</td><td> (5)</td></tr></table>
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Hot Pepper|gold|24}}</td><td> [[Hot Pepper]]</td><td> (5)</td></tr></table>
| colspan="2" | Gold quality [[Summer]] [[Crops]]
| colspan="2" | Gold quality [[Summer]] [[Crops]]
+
|-
+
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Yam|gold|24}}</td><td> [[Yam]]</td><td> (5)</td></tr></table>
+
| colspan="2" | Gold quality [[Fall]] [[Crops]]
|-
|-
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Eggplant|gold|24}}</td><td> [[Eggplant]]</td><td> (5)</td></tr></table>
| colspan="2" | <table><tr><td>{{Quality|Eggplant|gold|24}}</td><td> [[Eggplant]]</td><td> (5)</td></tr></table>
Schnieder6
2
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version